gulcin-keskin-1

GÜLÇİN KESKİN

Müşteri Temsilcisi (CR)

Gülçin Keskin, 1990 yılında İstanbul 'da dünyaya geldi. İlk ve orta öğretimini İzmir'de tamamlayıp Lisans eğitimi için Samsun'a taşındı. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kimya Bölümü'nde okudu. 
Lisans eğitimi sırasında Yapı Kredi Bankası Çağrı Merkezi Samsun Lokasyonunda çalışmaya başladı ve İngilizce biriminde çalışmaya devam etti. Lisans eğitimi bittiğinde Yapı Kredi Bankası Özel Bankacılık ve Üst Kitle / Private Banking / İngilizce –Yatırım Departmanı’nda 3. yılıydı ve Fraud, Kapasite, Operasyon gibi mesleğinden bağımsız pek çok konuda proje atölye çalışması ve eğitim aldı.
Mesleğini yapmaktan vazgeçen Keskin, ailesinin yanına İzmir'e döndü ve GCM Menkul Kıymetler A.Ş 'de 1 yıl Yatırım Müşteri Temsilciliği yaptı. 
Sanat ve doğa onun için vazgeçilmez. Golden Retriever cinsi köpeği en büyük enerji kaynağı. Sıklıkla kampa gidiyor, doğa sporlarıyla ilgileniyor Tiyatro aşığı ve piyano çalıyor. Seyahat etmek son 3 aydır en büyük tutkusu fırsat buldukça seyahat ediyor. İlk hedefi 10 yıl içinde  tüm Asya ülkelerine seyahat etmiş olmak.