PROFESYONEL EKİBİMİZ İLE TANIŞIN

SATIŞ & OPERASYON

Eda Ersoy - Kalite Yöneticisi
Eda ErsoyKalite YöneticisiEda Ersoy, 1985 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji mezunudur. Çağrı Merkezi ile üniversitede part-time olarak çalışmaya başladığında tanışmış ve mezun olduktan sonra kariyerine bu alanda devam etmeye karar vermiştir.

Devamını Görüntüle >>
Nesli Edindik - Müşteri Temsilcisi
Nesli EdindikMüşteri Temsilcisi (CR)Nesli Edindik, 1991 yılında Balıkesir'in Erdek ilçesinde doğdu. Erdek Anadolu Lisesi'nde eğitimini tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü'nden mezun oldu. Üniversite eğitimi içerisinde Toplu ve Bireysel İş Hukuku özel olarak ilgilendiği alandır.

Devamını Görüntüle >>
Ecem Adıyaman - Satış Temsilcisi (LCE)
Ecem AdıyamanMüşteri Temsilcisi (CR)Ecem Adıyaman, 1989 da Aydın'da doğdu. İlk ve ortaöğretim hayatı boyunca Kuşadasıspor’da voleybol oynadı. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü’nü tamamladıktan sonra Çağrı Merkezinde Müşteri Temsilcisi olarak göreve başladı. 6 aylık müşteri temsilciği sürecinden sonra, yeni eğitim gruplarına takım koçluğu yapmaya başlayan Adıyaman, 3 yıl boyunca yeni çıkan eğitim gruplarına takım koçluğu yaptıktan sonra çeşitli sınav ve mülakatlar sonucunda Takım Lideri olarak görevine devam etti.

Devamını Görüntüle >>
ozge-karakas-2
Özge KarakaşMüşteri Temsilcisi (CR)Özge Karakaş, 1992 yılında Manisa’da doğdu. Salihli Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Ege Üniversitesi İstatistik Bölümünü kazandı. Lisans eğitiminde yaptığı sosyal projeler sayesinde bir ekip çalışması isteği, satış ve pazarlamaya olan ilgisi onu AdresGezgini’ne getirmiştir.

Devamını Görüntüle >>
ayce-ozunlu-2
Ayçe ÖzünlüMüşteri Temsilcisi (CR)Ayçe Özünlü 1992'de İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunudur. Üniversite eğitim hayatı boyunca üniversite bünyesinde bulunan İletim Gazetesi, İHaber ve Bornova’da bulunan Bizim Gazete’de stajlarını tamamlamıştır.

Devamını Görüntüle >>
gülşah-bulut-2
Gülşah BulutMüşteri Temsilcisi (CR)Gülşah Bulut 1986 doğumlu. Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünde mezun oldu. Müşteri sorunlarını çözmek ve bu doğrultuda memnuniyet yaratmanın kendisi için bir kazanç olduğuna inanan Bulut, 2016 yılında evlilik sebebiyle tekrar İzmir'e döndü. AdresGezgini'nde CR ekibinde görev almaktadır.

Devamını Görüntüle >>
aysem-demirbas-2
Ayşem DemirbaşSatış Temsilcisi (LCE)Ayşem Demirbaş, 1994 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Uzun eğitim hayatının sonunda Hacettepe Üniversitesi Sağlık İdaresi Bölümü’nden başarıyla mezun oldu. Liv Hospital Kurumsal Pazarlama ve Kurumsal İletişim Departmanı’nda yaptığı stajın ardından kariyerine İzmir'de devam etmeye karar verdi.

Devamını Görüntüle >>
esra-sen-2
Esra ŞenSatış Temsilcisi (LCE)Esra Şen 1997 doğumlu. İzmir Ekonomi Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu olan Şen, üniversite eğitimi boyunca İzmir Hilton Otel’de garson olarak çalıştı. Sektör ile ilgili farklı bakış açıları kazanmak amacıyla okul süresince ön büro, muhasebe ve satın alma departmanlarında staj yaptı.

Devamını Görüntüle >>
nalan-tas-2
Nalan Nalin TaşSatış Temsilcisi (LCE)Nalan Nalin Taş, Ege Üniversitesi Kimya Teknolojisi Bölümüne ek olarak Açık Öğretim Fakültesi İktisat Bölümünü bitirmiştir. Bir yandan okula devam ederken bir yandan da satış ve pazarlama sektöründe deneyim kazanan Taş, herkesle daha iyi bir iletişim kurabilmek için işaret dili eğitimi almıştır.

Devamını Görüntüle >>
lutfiye-olcay-2
Lütfiye OlcaySatış Temsilcisi (LCE)Lütfiye Olcay, 1993 Yılında İzmir'de doğmuştur. Lisede El Sanatları Bölümü okuyan Olcay, mezun olduğu bölüme devam etmek istemediği için Eskişehir Anadolu Üniversitesi’ne başlayan ve ön lisansını 2016'da tamamlayan Olcay, şu an Uluslararası İlişkiler Bölümünde Lisans eğitimine devam etmektedir.

Devamını Görüntüle >>
Şirin Eren - Satış & Pazarlama Asistanı (SMA)
Şirin ErenEtkinlik YöneticisiŞirin Eren, 1990 yılında Gaziantep'te doğdu ve 2008 yılında ailesi ile birlikte İzmir'e yerleşti. Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü ile lise hayatına başlayıp Bilişim Teknolojileri / Web Programcılığı ile eğitim hayatına devam etti.

Devamını Görüntüle >>
miray-biyik-2
Miray BıyıkSatış ve Pazarlama Asistanı (SMA)Miray Bıyık, 1986 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İzmir İnönü Lisesi mezunudur. 17 yaşında, trafik kazası geçirmiş, geçen zamanda öğretim hayatına ara vermiş ve sonunda da Marmaris, Antalya ve Bodrum da otellerde ve şirketlerin idari bölümlerinde insan kaynakları, halkla ilişkiler ve muhasebe kadrolarında çalışıp deneyim kazanmıştır.

Devamını Görüntüle >>
bilgen-narli-2
Bilgen NarlıMali Müşavir1977 İzmir doğumludur. Lise hayatını İzmir de tamamlayan Bilgen Narlı, 1999 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun olmuştur. Narlı, 2003 yılında BSN CO Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Şirketini kurmuştur. Üretim ve hizmet şirketlerinin mali işler ve finansman yönetimi konusunda deneyime sahiptir.

Devamını Görüntüle >>

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Siz de onların arasında yer almak istemez misiniz? Tek
yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.