MEET OUR PROFESSIONAL TEAM

R & D Center Team

gucum-atay-2
Gücüm AtayTechnical Team MemberGücüm Atay, 1993 yılında İzmir Karşıyaka’da doğdu. Eğitim hayatının tamamını İzmir’de tamamlayan Atay 2016 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstri Sistemleri Mühendisliği bölümünden “Şeref Öğrencisi” derecesiyle mezun oldu.

Devamını Görüntüle >>
ezgi-cetin-2
Ezgi ÇetinSecretariatEzgi Çetin, 1995 yılında İzmir’de doğdu. Ticaret Meslek Lisesi  Büro Yönetimi ve Sekreterlik mezunudur. Celal Bayar Üniversitesi  Ahmetli  Meslek Yüksekokulu İnsan Kaynakları Yönetimi  Bölümü’nü 2015 yılında tamamladı.

Devamını Görüntüle >>

Headquarters Team

eda-ersoy-2
Eda ErsoyQuality ManagerEda Ersoy, 1985 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji mezunudur. Çağrı Merkezi ile üniversitede part-time olarak çalışmaya başladığında tanışmış ve mezun olduktan sonra kariyerine bu alanda devam etmeye karar vermiştir.

Devamını Görüntüle >>
Nida Kaygusuz - Müşteri Temsilcisi
Nida KaygusuzCustomer RepresentativeNida Kaygusuz was born in Samsun, in 1991. She graduated from Dokuz Eylül University, Labor Economics and Industrial Relations Department. She did her internship at Hugo Boss in high school. Her first business experience was sales representative in Sanset Gıda, known for Tadelle brand.

Devamını Görüntüle >>