MEET OUR PROFESSIONAL TEAM

R & D Center Team

burcu-daylar-2
Burcu DaylarTechnical Team MemberBurcu Daylar 12 Mayıs 1990 yılında İzmir Tire’de dünyaya gelmiştir. Ortaöğretimini Tire Kutsan Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Matematik Bölümü’nü kazanan Daylar, üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Bilgeadam Bilgi Teknolojileri Akademisi’nden Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı sertifikasını almış ve ardından Ege Üniversitesi Uluslararası Bilgisayar Enstitüsünde Bilgi Teknolojileri Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine başlamıştır.

Devamını Görüntüle >>

Headquarters Team

esin-ayyildiz-2
Esin AyyıldızSales RepresentativeEsin Ayyıldız 1992 yılında dünyaya geldi. Lisans eğitimini İzmir Ekonomi Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümünde tamamladı. İzmir Ticaret Odası AR-GE Ekibinde ve Ege İhracatçı Birliklerinde yaptığı stajlar sayesinde farklı sektörleri araştırma fırsatı bulan Ayyıldız, düzenlenen bir çok etkinlikte görev alarak sertifikalı eğitimlere katılma fırsatı da bulmuş oldu.

Devamını Görüntüle >>
merve-togan-2
Merve ToğanSales RepresentativeMerve Toğan 1995 yılında İzmir'de dünyaya geldi. İlk ve orta öğretimini İzmir'de tamamlayıp, lise stajını Arkas Holding'te yapan Toğan üniversite eğitimi için Aydın'a taşındı. Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünde ön lisans eğitimini bölüm üçüncüsü olarak tamamlayıp, 2016 yılında mezun olmuştur.

Devamını Görüntüle >>
ozge-karakas-2
Özge KarakaşSales RepresentativeÖzge Karakaş, 1992 yılında Manisa’da doğdu. Salihli Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Ege Üniversitesi İstatistik Bölümünü kazandı. Lisans eğitiminde yaptığı sosyal projeler sayesinde bir ekip çalışması isteği, satış ve pazarlamaya olan ilgisi onu AdresGezgini’ne getirmiştir.

Devamını Görüntüle >>
nilay-akalin-2
Nilay AkalınSales RepresentativeNilay Akalın 1993 yılında İzmir’de doğmuştur. Cumhuriyet N.S.İ Anadolu ve Meslek Lisesi, Grafik ve Fotoğraf Bölümünü bitirdikten sonra stajyer olarak kapısından girdiği Yeni Asır gazetesinde 5 yıl Küçük İlan satış elemanı olarak görev yapmıştır.

Devamını Görüntüle >>
ceren-kacan-2
Ceren KaçanEğitim DanışmanıCeren Kaçan, ilköğretimini İzmir Fatih Koleji’nde, lise eğitimini İzmir Türk Koleji’nde, lisans eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünde tamamladı. Çalışma hayatına eğitim sektörüyle başlamış sonrasına radyo-televizyon, bilişim ve otomotiv gibi farklı sektörlerde birçok farklı ekiple çalışma fırsatı bulmuştur.

Devamını Görüntüle >>

HAPPY CLIENTS

Would you like to be one of them?
All you have to do is contact with us.