MEET OUR PROFESSIONAL TEAM

SALES & OPERATIONS

ozge-karakas-2
Özge KarakaşCustomer RepresentativeÖzge Karakaş, 1992 yılında Manisa’da doğdu. Salihli Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Ege Üniversitesi İstatistik Bölümünü kazandı. Lisans eğitiminde yaptığı sosyal projeler sayesinde bir ekip çalışması isteği, satış ve pazarlamaya olan ilgisi onu AdresGezgini’ne getirmiştir.

Devamını Görüntüle >>
ayce-ozunlu-2
Ayçe ÖzünlüCustomer RepresentativeAyçe Özünlü 1992'de İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunudur. Üniversite eğitim hayatı boyunca üniversite bünyesinde bulunan İletim Gazetesi, İHaber ve Bornova’da bulunan Bizim Gazete’de stajlarını tamamlamıştır.

Devamını Görüntüle >>
gülşah-bulut-2
Gülşah BulutCustomer RepresentativeGülşah Bulut 1986 doğumlu. Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünde mezun oldu. Müşteri sorunlarını çözmek ve bu doğrultuda memnuniyet yaratmanın kendisi için bir kazanç olduğuna inanan Bulut, 2016 yılında evlilik sebebiyle tekrar İzmir'e döndü. AdresGezgini'nde CR ekibinde görev almaktadır.

Devamını Görüntüle >>
esra-sen-2
Esra ŞenSales RepresentativeEsra Şen 1997 doğumlu. İzmir Ekonomi Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu olan Şen, üniversite eğitimi boyunca İzmir Hilton Otel’de garson olarak çalıştı. Sektör ile ilgili farklı bakış açıları kazanmak amacıyla okul süresince ön büro, muhasebe ve satın alma departmanlarında staj yaptı.

Devamını Görüntüle >>
nalan-tas-2
Nalan Nalin TaşSales RepresentativeNalan Nalin Taş, Ege Üniversitesi Kimya Teknolojisi Bölümüne ek olarak Açık Öğretim Fakültesi İktisat Bölümünü bitirmiştir. Bir yandan okula devam ederken bir yandan da satış ve pazarlama sektöründe deneyim kazanan Taş, herkesle daha iyi bir iletişim kurabilmek için işaret dili eğitimi almıştır.

Devamını Görüntüle >>
Şirin Eren - Satış & Pazarlama Asistanı (SMA)
Şirin ErenEvent ManagerŞirin Eren was born in Gaziantep in 1990. She moved to Izmir with her family in 2008. She started high school life with Fine Arts High School Music Department and continued her education at Information Technologies / Web Programming.

Devamını Görüntüle >>
miray-biyik-2
Miray BıyıkSales RepresentativeMiray Bıyık, 1986 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İzmir İnönü Lisesi mezunudur. 17 yaşında, trafik kazası geçirmiş, geçen zamanda öğretim hayatına ara vermiş ve sonunda da Marmaris, Antalya ve Bodrum da otellerde ve şirketlerin idari bölümlerinde insan kaynakları, halkla ilişkiler ve muhasebe kadrolarında çalışıp deneyim kazanmıştır.

Devamını Görüntüle >>
bilgen-narli-2
Bilgen NarlıFinancial Advisor1977 İzmir doğumludur. Lise hayatını İzmir de tamamlayan Bilgen Narlı, 1999 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun olmuştur. Narlı, 2003 yılında BSN CO Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Şirketini kurmuştur. Üretim ve hizmet şirketlerinin mali işler ve finansman yönetimi konusunda deneyime sahiptir.

Devamını Görüntüle >>

HAPPY CLIENTS

Would you like to be one of them?
All you have to do is contact with us.