Ekibimiz

Geri Dön
damla-turkoglu-ag

Damla Türkoğlu Yurt Dışı İş Geliştirme Uzmanı

Damla Türkoğlu 1995 yılında İzmir'de doğdu. 6 yaşında ailesi ile Almanya'ya taşındı ve eğitim hayatını ilkokuldan üniversiteye kadar orada tamamladı. Lisans eğitimini ise Türkiye'ye dönerek Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce-Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünde tamamladı. Öğrencilik hayatı boyunca Fuarlar Servisi'nde sayısız fuarda mihmandar olarak görev aldı ve gördüğü özel simultane çeviri eğitimi sayesinde Dokuz Eylül Üniversitesinin Sosyal Bilimler Enstitüsünün düzenlediği birçok etkinliğe ardıl çevirmen olarak katıldı.Formasyon Eğitimini aldıktan sonra yine öğrenciliği sırasında yarı zamanlı olarak İngilizce Öğretmenliği yaptı.
Alman Edebiyatına hayranlık duyan Damla, Kırmızı Kedi Kitabevi'nde yayınlanan Stephan Zweig ve Franz Kafka'dan daha önce çevrilmemiş eserleri Türkçeye çevirdi.
Öğrenciliğinin son yılında Almanya'da bir moda tasarımcısının yanında Erasmus Stajı gerçekleştirerek ithalat ve ihracat süreçleri hakkında bilgi edindi. Sonrasında ise makine ve anahtar teslim fabrikalar yapan bir şirkette ihracat uzmanı olarak yaklaşık bir yıl görev aldı.
2019 yılında 6 aylığına Amerika'ya gezmeye gitti. Döndüğünde ise son dönemlerde ilgi duymaya başladığı dijital pazarlama alanına adım atmak istedi ve AdresGezgini'nde çalışmaya başladı.
Hobileri arasına buz pateni ve kayak yapmak yer alıyor. Gezdiği ülkelere Avrupa ülkeleri ve Amerika'dan sonra Avustralya'yı da eklemek istiyor.

Telefon Randevusu Alın

SAHİP OLDUĞU GOOGLE SERTİFİKALARI

  • SertifikalarGoogle Ads Arama Ağı Reklamcılığı
  • SertifikalarGoogle Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
  • SertifikalarGoogle Ads Video Reklamlar Sertifikası
  • SertifikalarGoogle Ads Alışveriş Sertifikası
  • SertifikalarGoogle Ads Ölçüm Sertifikası

SAHİP OLDUĞU SERTİFİKALAR

  • SertifikalarGoethe-Zertifikat C2
  • SertifikalarPedagojik Formasyon Eğitimi Sertifikası
LinkedIndamlaturkoglu@adresgezgini.com
opel-logo-ag
coldwell-banker-ag
piri-reis-ag
carrera-ag
saat-saat-ag
toyota-ag