ar-ge-belgesi

AR-GE Merkezi Belgesi

Türkiye Cumhuriyeti Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından verilen AR-GE Merkezi Belgesi, 5746 Sayılı Araştırma ve Geliştirmenin Desteklenmesi Kapsamında belirlenen kriterlere uygunluk koşuluyla verilen bir belgedir. AdresGezgini Türkiye'nin 395. AR-GE Merkezidir.

adresgezgini-iso27001

ISO27001 Belgesi

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, kurumsal bilgi güvenliğinin sağlanmasında insanları, süreçleri ve bilgi sistemlerini içine alan ve üst yönetim tarafından desteklenen bir yönetim sistemidir.

AdresGezgini, bilgi varlıklarını korumak ve ilgili taraflara güven veren, yeterli ve orantılı güvenlik kontrollerini sağlamak için tasarlanmış ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir.

google-premier-partner-belgesi

Google Premier Partner Belgesi

Google tarafından verilen Premier Partner Rozeti, yüksek harcama tutarına ulaşan, ek sertifika ve performans koşullarını yerine getiren lider şirketlerin iş ortağı olarak onayladığını gösterir. AdresGezgini A.Ş. Google Premier Partner Rozetine sahiptir.

tse-belge-2019

TSE Belgesi

Türk Standardları Enstitüsü tarafından verilen, TSE Belgesi ülkemizde üretilen ürün ve hizmetler için belirlenen kriterler ve uygunluk standartlarının karşılandığını ispatlayan bir belgedir. AdresGezgini A.Ş. teknoloji ve çevreye uyumunun değerlendirilmesi ve verilen hizmete yapılan kontroller sonrasında TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine layık görülmüştür.