Eğitimler

Bireysel Hesap Analizi Google Ads

AdresGezgini olarak internet reklamcılığı konusundaki yenilikleri takip eden, tüm gelişmiş özellikleri reklam hesaplarınızın optimizasyonunda kullanan alanında uzman bir ekibe sahibiz. Avrupa'nın en çok sertifikalı Ads uzmanını bünyesinde barındıran Google Premier İş Ortağı olarak, hesap yönetimi konusunda Google tarafından en yüksek ödül olan Platin Ajans ödülünü aralıksız her çeyrekte alıyoruz. Ayrıca Google'ın Amerika'da ve Avrupa'da düzenlediği All-Star etkinliklerine davet edilen birkaç ajans arasındayız. 

Reklamlar için ayırmış olduğunuz bütçenin en verimli şekilde kullanılması ve bu mecrada rakiplerinizin gerisinde kalmamanız için tüm hünerlerimizi kullanıyoruz. Bu bağlamda sizin bireysel hesabınız için de tamamen ücretsiz bir analiz raporu çıkarmak ve hesabınızdaki olası eksiklikleri/hataları size detaylı şekilde aktarma fırsatı sunmak isteriz.

Bu ücretsiz raporun oluşturulabilmesi için hemen başvuru formunu doldurun.

Hesabınız için gerekli analizi uzman ekibimiz sizin için ücretsiz olarak yapabileceği gibi, dilerseniz hazırladığımız bir kaç dakikalık kısa eğitim videosunu izleyerek siz de bu olumsuz durumu kolayca tespit edebilirsiniz.

İsterseniz Hızlı Başvuru Formu Doldurun,

Hızlı Başvuru Formu

İsterseniz Telefon Randevusu Alın, Biz Size Ulaşalım!

İsterseniz Telefon Randevusu Alın,
Biz Size Ulaşalım!

Telefon Randevusu Al
opel-logo-ag
coldwell-banker-ag
piri-reis-ag
carrera-ag
saat-saat-ag
toyota-ag