BİZ KİMİZ?

BUGÜNÜN VE GELECEĞİN DİJİTAL DÜNYASINDA YER ALMAK İSTER MİSİNİZ?

2007 yılında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü bünyesindeki İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde üniversitenin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü bünyesinde çalışan akademisyenler Dr. Bora Mocan, Dr. Şükrü Ozan, Dr. İlker Tanyer ve Nejla Mocan tarafından kurulmuş olan AdresGezgini Anonim Şirketi, günümüzde 400.000TL ödenmiş sermayesi, İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

AdresGezgini Tanıtım Filmi

AdresGezgini A.Ş.’nin ana iş alanı dijital pazarlama çözümleri ve web tabanlı yazılım geliştirme projeleridir. Şirketimizin içinde bulunduğu sektör Türkiye’de her yıl istikrarlı bir şekilde %20’nin üzerinde büyüme gerçekleştiren, geleneksel tanıtım mecralarının ve iş yönetim çözümlerinin yerini almakta olan geleceğin en parlak sektörlerinden biridir. Şirketimiz yetişmiş uzman kadrosu, biriktirdiği bilgi birikimi ve sağladığı yüksek müşteri memnuniyeti ile birlikte gelen sektörel bilinirliği ile oldukça değerli bir konumdadır. AdresGezgini internet teknolojileri konusunda sahip olduğu bilgi birikimi ve uygulama deneyimi ile bünyesinde gerçekleştirdiği AR-GE projeleri sayesinde en yeni teknoloji eğilimlerini de takip eder. En yeni ve en güncel teknolojiyi kullanarak kendi iş akış süreçlerini de sürekli güncel tutan ve geliştiren AdresGezgini, portföyündeki binlerce KOBİ'ye de yeni internet teknolojileri konusunda danışmanlık ve proje bazlı hizmetler sunmaktadır.

2007
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde kurulduk.
2009
Ekibimiz 8 kişiye, müşteri sayımız 2.000'e yükseldi. 444'lü numaramızı aldık.
2011
Ekibimiz 24 kişiye yükseldi, İzmir Urla'da vergi rekortmeni seçildik.
2013
Ekibimiz 35 kişiye, müşteri sayımız 10.000'e ulaştı.
2014
Platin Ajans Ödülü'nü kazandık. Müşteri sayımız 30.000'e ulaştı.
2015
Şehrin yeni iş merkezi Bayraklı'da, Folkart Towers'a taşındık.
2016
Google Premier Partner olduk.
2017
AR-GE Merkezimiz kuruldu.
2018
ISO 9001 ve ISO 27001 belgelerimizi aldık.
2018 yılında Pazarlama ve Pazarlama Araştırmaları Derneği (PPAD) tarafından seçici kurul değerlendirmeleri sonucunda Prof. Dr. Mehmet Oluç ödülleri yönetmeliği çerçevesinde “Üçüncülük“ ödülü almaya hak kazandık.
Türkiye İhracatçılar Meclisi ve uluslararası yönetim danışmanlığı firması IMP3rove Academy işbirliği kapsamında gerçekleştirilen inovasyon yetkinlikleri yarışması olan İnovalig'de 1216 firma arasından inovasyon stratejileri dalında 26. olmaya hak kazanarak, üstün başarı belgesi aldık.
2019
Ekibimiz 60 kişiye ulaştı.
Turkishtime tarafından 2019 yılında hazırlanan 2018 yılı "Türkiye'nin En Çok Ar-Ge harcaması yapan şirketleri" araştırmasında yayınlanan Ar-Ge 500 listesinde 266. sırada yer aldık.
2020
Turkishtime tarafından 2020 yılında hazırlanan 2019 yılı "Türkiye'nin En Çok Ar-Ge harcaması yapan şirketleri" araştırmasında yayınlanan Ar-Ge 500 listesinde 317. sırada yer aldık.
Yüksek Teknoloji Özel Ödülü 2019 Yılı En Başarılı KOBİ Ödülü aldık.
opel-logo-ag
coldwell-banker-ag
piri-reis-ag
carrera-ag
saat-saat-ag
toyota-ag

İsterseniz Hızlı Başvuru Formu Doldurun,

Hızlı Başvuru Formu

İsterseniz Telefon Randevusu Alın, Biz Size Ulaşalım!

İsterseniz Telefon Randevusu Alın,
Biz Size Ulaşalım!

Telefon Randevusu Al