SATIŞ ORTAKLIĞI

AdresGezgini'ni çevrenizdekilere önerin. Yapacakları her ödemeden komisyon kazanın.

İsterseniz Hızlı Başvuru Formu Doldurun,

Hızlı Başvuru Formu

İsterseniz Telefon Randevusu Alın, Biz Size Ulaşalım!

İsterseniz Telefon Randevusu Alın,
Biz Size Ulaşalım!

Telefon Randevusu Al

Satış ortaklarımıza şimdiye kadar 1.450.819 TL ödeme yaptık.

AdresGezgini ile web tasarım ve Google reklamları için çalıştık. İhracat ciromuz bir yıl içerisinde 3 kat arttı. Web sitemizi yenileyip reklamlarımızı dijital mecralara kaydırdıktan sonra pazarlama maliyetlerimiz azaldı, satış ciromuz ise eskisine göre %40 arttı. AdresGezgini Ekibi'nin planlı ve disiplinli yaklaşımı bizi etkiledi.

AdresGezgini sayesinde öğrenci sayımda büyük bir artış oldu. İnternet reklamları KOBİ'ler için çok avantajlı. Bundan sonrası için de internet reklamları için AdresGezgini ile çalışmaya devam etmeyi düşünüyorum çünkü çok faydasını gördüm.

Sıkça Sorulan Sorular

Programa kişiler veya kurumlar katılabilir. Programımız, sektöründe yer edinmiş, müşterilerinin güvenini kazanmış ve desteğine başvurulan değerli firmaları ve danışmanları hedefler. Bunun dışında, programa başvurmanın herhangi bir teknik ön şartı yoktur.

Programa, web sitemizdeki form üzerinden başvurabilirsiniz. Ekibimiz, sizinle bağlantıya geçer ve hızlı bir değerlendirmenin ardından programa dahil edilirsiniz.

Hayır. İş Ortaklığı Programı’nda yer almanın herhangi bir maliyeti yoktur.

Program boyuna her ay gerçekleşecek Google Ads, Facebook Ads eğitimlerine ve ürünlerle ilgili satış eğitimlerine ücretsiz olarak katılabileceksiniz. Eğitimler online olarak gerçekleştirilmektedir, bilgisayar başından rahatlıkla katılım sağlayabilirsiniz. Ayrıca, bayi panelinizdeki çeşitli referans dökümanlar ve bilgi kaynaklarından da her zaman yararlanabilirsiniz.

İnternet reklamcılığı (Google, Facebook, Instagram ve LinkedIn reklamları) ve web sitesi tasarımı günümüzde KOBİ’lerin en çok talep gösterdiği hizmetlerdir ve bu hizmetlerde AdresGezgini’nin 10 yıldan fazla tecrübesi vardır. İş ortaklığı programı dahilinde müşterilerinizi bu hizmetlerden faydalandırabilirsiniz.

AdresGezgini’ne yönlendirdiğiniz ve satışı tamamlanın ilk müşteriyle birlikte kazanmaya başlarsınız. Kazanmanız için satışı sizin yapmanız, hatta müşteriyle görüşme yapmanız bile şart değildir. Yönlendirme sağlamış olmanız yeterlidir.

Hayır! Getirdiğiniz müşterinin sağladığı tüm gelirlerden komisyon kazanmaya devam edersiniz. Böylelikle, müşterileriniz reklamlarına devam ettikçe düzenli geliriniz de devam eder.

AdresGezgini’nin, müşterinin ihtiyaçlarına karşılık gelen avantajlı reklam bütçesi ve web sitesi paketleri bulunur. Kendiniz, veya AdresGezgini temsilcinizin desteğiyle müşteri adayı için uygun paketleri belirleyip önermenizi tavsiye ederiz.

Yüksek potansiyelli müşterilerde özel projelendirme ve bütçe çalışması yapılabilir.

Kesinlikle! İş Ortaklığı Programı’na dahil olduğunuzda toplantılarda kullanabileceğiniz sunumlar ve broşürlerden yararlanabilirsiniz. Sunum materyallerimiz sürekli güncel tutulur.

Programa katılımınızdan itibaren CRM sistemine iş ortağı olarak kendi kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapacak, müşteri adaylarınızı ve yaptıkları ödemeleri ve elde ettiğiniz kazançları bu sistem üzerinden online olarak takip edebileceksiniz.

- Satış görüşmeleriniz sırasında AdresGezgini ekibine canlı bağlantı yapabilir, yüksek potansiyelli müşteriler için AdresGezgini ekibinden yüz yüze görüşme ve sunum desteği alabilirsiniz.

- Potansiyeli uygunsa, bulunduğunuz şehirde etkinlikler yapabilir, bu etkinliğe katılan firmaları satışa döndürme fırsatı bulabilirsiniz.

opel-logo-ag
coldwell-banker-ag
piri-reis-ag
carrera-ag
saat-saat-ag
toyota-ag