Başarı Hikayeleri

Ritmiz Başarı Hikayesi

Bateri Eğitim Merkezi Ritmiz, Google Ads reklamları ile müşteri portföyünü genişletti.

10 yıllık profesyonel davul eğitmenliği kariyerini 2.5 yıl once kurduğu Ritmiz’de devam ettiren Uğur Doğruyol, İzmirli müzik severlere farklı bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Bu anlamda Ritmiz'in faaliyet gösterdiği alandaki en büyük özelliği sadece bateri(davul) eğitimi vermesi. Bu özelliğiyle tek bir konuya odaklanıp müşterilerine daha detaylı bir eğitim veriyor. Öğrencilerin haftada iki saat eğitim gördüğü Ritmiz'de ilk saat teorik bilgiler anlatılıyor. İkinci saatte her öğrenci ile bireysel olarak etüt yapılıyor. Ayrıca diğer eğitim kurumlarından farklı olarak Ritmiz, İngiltere'deki London College of Music ile bağlantılı çalıştığı için, öğrencilerine bu okulun sınavlarına girip sertifika alma fırsatı sunuyor.

İş Yaklaşımı

Ritmiz, İzmir'de faaliyet gösteren bir kurum olduğu için, sadece İzmir'de yaşayanların dikkatini çekmek istedi. Bunun için de ilk olarak el ilanları ve referanslar aracılığıyla tanıtımını yaptı. Daha sonra yakın çevresinden Google Ads'ü duyan Uğur Doğruyol, daha fazla kişiye ulaşabilmek için bu reklamları kullanmaya karar verdi. Bu reklamlardan en iyi geri dönüşleri elde edebilmek için işin profesyoneller tarafından yapılması geketiğine karar veren Uğur Doğruyol, sektörün önde gelen ajanslarından AdresGezgini ile tanıştı.

AdresGezgini, Ritmiz’in sektör analizini gerçekleştirdikten ve rakiplerini inceledikten sonra reklamları ile ilgili anahtar kelime çalışmasını ve lokasyon hedeflemesini yaptı. Sadece bateri Eğitimi ile ilgili konularda aramalar yapan kullanıcılara gösterilen reklamlar ile yatırım getirisi arttırıldı. Kısıtlı olan bütçeden maksimum faydayı elde etmek için yapılan bu çalışma sonunda Ritmiz'in tıklamalarında büyük bir artış oldu.

Sonuç

Ritmiz AdresGezgini ile çalışmaya başladıktan sonra reklamlarından yüksek oranda geri dönüş elde etti. Ritmiz kurucusu Uğur Doğruyol, Ads’ün faydalarını şu şekilde açıklıyor: “Google Ads reklamları sayesinde öğrenci sayımda büyük bir artış oldu. Bundan sonrası için de AdresGezgini ile çalışmaya devam etmeyi düşünüyorum çünkü çok faydasını gördüm.”

İsterseniz Hızlı Başvuru Formu Doldurun,

Hızlı Başvuru Formu

İsterseniz Telefon Randevusu Alın, Biz Size Ulaşalım!

İsterseniz Telefon Randevusu Alın,
Biz Size Ulaşalım!

Telefon Randevusu Al
opel-logo-ag
coldwell-banker-ag
piri-reis-ag
carrera-ag
saat-saat-ag
toyota-ag