Başarı Hikayeleri

Eczane Dekorasyon Başarı Hikayesi

Eczane Dekorasyon 15 yıldır eczane dekorasyonu alanında faaliyet gösteren ve iyi düzeyde hazırlanmış eczacılarıyla işin mutfağında hizmet veren bir şirkettir.

Dekorasyon alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi bir firma olma özelliğine sahip olan Eczane Dekorasyon, uzun yıllara dayanan iş tecrübesi ile uzman kadrosunu birleştirerek tüketicilerine sorunsuz ve hızlı çözümler sunmaktadır. Ayrıca firma projelendirme, tasarım, uygulama, imalat ve montaj alanlarında Türkiye genelinde arzu edilen düzeye ulaşmıştır. İnternet kullanıcılarına ulaşmayı hedefleyen Eczane Dekorasyon bu amacına hizmet edebilecek internet reklamcılığı ajanslarını araştırmaya başlamıştır.

İş Yaklaşımı

Eczane Dekorasyon 2010 yılına kadar tanıtım faaliyetlerini ağırlıklı olarak Eczacılık, ilaç ve tıp alanında düzenlenen sektörel fuarlarda yer alarak sürdürmüştür. Yanı sıra, firma, birçok sektörel dergi ve gazetelerde yer almıştır.

Eczane Dekorasyon tanıtımlarına internette de yer vermektedir. Şirket internet üzerindeki tanıtımlarını firmanın web sitesi üzerinden sürdürmektedir. Eczane Dekorasyon’un kurumsal bilgileri, eczane dekorasyon tasarımları ve projelerinin de yer aldığı web sitesinde, sürekli güncellenen duyurular ve müşteri görüşleri de bulunmaktadır. Ayrıca web sitesinde yer alan fırsat köşesinde Eczacılık sektörüne yönelik fırsatların duyurumları da gerçekleştirilmektedir.

Eczane Dekorasyon, 2010 yılında çoğu müşterilerinin firmaya internet aracılığıyla ulaştıklarını farkederek internetteki tanıtım faaliyetlerine ağırlık verme kararı almıştır. Aynı yıl içerisinde AdresGezgini ile tanışarak, Google Ads’ün reklamcılığını tercih etmişlerdir. AdresGezgini Google Ads’de eczacılık ile ilgili birçok anahtar kelimeler kullanarak internet üzerinden Eczane Dekorasyon’a ulaşılabilirliği büyük derecede arttırmıştır. Böylece Eczane Dekorasyon sektörel alanda daha fazla müşteri sayısına ulaşarak müşteri portföyünü geliştirme imkanı bulmuş ve eczacılık sektöründe daha fazla tanınır bir şirket haline gelmiştir.

Sonuç

Eczane Dekorasyon’un yöneticisi Erol Duru, müşterilerinin şirketlerine ağırlıklı olarak internet yoluyla ulaştıklarını belirtmiştir. AdresGezgini ile çalışmaya başladıkları süreden itibaren müşteri sayılarında gerçekleşen artışla AdresGezgini’ni seçmekteki isabetli bir karar olduğunu farkında vardıklarını dile getirmiştir. Google Ads reklamlarıyla da Eczacılık sektöründen daha fazla kişiye ulaşabilme ve bire bir doğru hedef kitleye ulaşabilme olanağı bulduklarını da dile getirerek doğru adreste olduklarını bir kez daha belirtmiştir.

İsterseniz Hızlı Başvuru Formu Doldurun,

Hızlı Başvuru Formu

İsterseniz Telefon Randevusu Alın, Biz Size Ulaşalım!

İsterseniz Telefon Randevusu Alın,
Biz Size Ulaşalım!

Telefon Randevusu Al
opel-logo-ag
coldwell-banker-ag
piri-reis-ag
carrera-ag
saat-saat-ag
toyota-ag