Haberler

  • AdresGezgini Ana Sayfa
  • Hakkımızda
  • Haberler
  • İnternet Reklamcılığı ve Yeni Nesil Pazarlama Semineri 13 Mayıs'ta düzenlenecek
İnternet Reklamcılığı ve Yeni Nesil Pazarlama Semineri 13 Mayıs'ta düzenlenecek

İnternet Reklamcılığı ve Yeni Nesil Pazarlama Semineri 13 Mayıs'ta düzenlenecek

Google Sertifikalı İş Ortağı AdresGezgini tarafından düzenlenecek olan ''İnternet Reklamcılığı ve Yeni Nesil Pazarlama Semineri'' 13 Mayıs Salı günü İzmir Ticaret Odası'nda gerçekleşecek. Google Eski Pazarlama Direktörü Mustafa İçil, AdresGezgini Kurucu Ortağı Dr. Bora Mocan ve AdresGezgini Yazılım Departman Yöneticisi Mahir Sümer sunumlarıyla etkinlikteki yerlerini alacak.

Uzun yıllar boyunca Google Pazarlama Direktörü olarak çalışan İçil'in etkinlikte bahsedeceği konu başlıkları arasında ''Gelişen Dijital Medya ve Sosyal Medyayla Şekillenen Pazarlama'',''C Jenerasyonu ve Değişen Trendler'' ve ''Dijital Mecralarda Marka Görünürlüğü ve 360 Derece Marka İletişimi'' yer alacak.

AdresGezgini kurucu ortaklarından Dr.Bora Mocan ''Verimli AdWords Hesap Yönetimi'' sunumunu yapacak. Mocan, Google reklamcılığı alanında çalışmalarına devam ediyor.   

"Web Tasarım Stratejileri'' konusunda sunum yapacak olan  AdresGezgini Yazılım Departman Yöneticisi Mahir Sümer ise ''Doğru web sitesi, açılış sayfası ve içerik nasıl olmalıdır?'' sorularını yanıtlayacak. 

İsterseniz Hızlı Başvuru Formu Doldurun,

Hızlı Başvuru Formu

İsterseniz Telefon Randevusu Alın, Biz Size Ulaşalım!

İsterseniz Telefon Randevusu Alın,
Biz Size Ulaşalım!

Telefon Randevusu Al