Dr. Şükrü Ozan - AR GE Müdürü & Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

DR. ŞÜKRÜ OZAN

Ar-Ge Müdürü & Yönetim Kurulu Başkan Yrd.

Şükrü Ozan, 1979 yılında İzmir'de doğmuştur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Ozan, yüksek lisans eğitimini İzmir Yüksek Teknoloji Ensitüsü'nde tamamlamıştır. 2006 yılından bu yana aynı bölümde doktora çalışmalarına devam eden Ozan, AdresGezgini kurucu ortaklarındandır.

2004 yılı Ekim ayından bu İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü'nde Araştırma Görevlisi olarak çalışmakta olan Şükrü Ozan, yüksek lisans tez çalışması olan "Case Study on Logging Visual Activities: Chess Game" ile ulusal bir konferansa katılmış, bunun yanı sıra uluslararası bir yayında makalesi yayınlanmıştır. Yüksek Lisans çalışmaları boyunca Görüntü İşleme (Image Processing) ve Bilgisayarla Görü (Computer Vision) konuları üzerine araştırmalar yapan Ozan C, C++ gibi programlama dilleri ve Linux işletim sistemi uzmanıdır.Şükrü Ozan halen Bilgisayar Grafikleri (Computer Graphics) üzerine doktora çalışmasına devam etmektedir.

Ruhunu klasik gitar, perdesiz klasik gitar ve üç telli kopuz çalarak besleyen Ozan, aynı zamanda 2008 yılından bu yana blog yazmaktadır.

Sahip olduğu Google Sertifikaları

  • Google Reklamcılığının Temelleri (Google Advertising Fundamentals)
  • Google AdWords İleri Düzey Arama Ağı Reklamcılığı Sertifikası