Ekibimiz

Geri Dön
Mahir Sümer

Mahir Sümer Yönetim Kurulu Üyesi

Mahir Sümer, 1980 yılında Mersin'de doğmuştur. Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü mezunu olan Sümer, beraber çıktıkları bu yolda, Ar-Ge Yazılım Geliştirme Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir.

Mahir Sümer, profesyonel iş yaşamı boyunca web tabanlı yazılımlar üzerine çalışmış, bu alanda birçok eğitim ve seminere katılmıştır. Aynı zamanda Nişantaşı Üniversitesi'nde uzmanlık alanında dersler vermiştir. Halen düzenlenen çeşitli seminer ve eğitimler ile uzmanlığını ilgili kurum ve kuruluşlarla paylaşmaktadır.

AdresGezgini Sektörel Arama Motoru, Google API Entegrasyonlu Trafik Analiz Programı, AdresGezgini Online Muhasebe Programı, Themis Hukuk Yazılımı, GPS Takip Sistemli Personel Yönetim Yazılımı gibi birçok yazılım projesinin yöneticiliğini yapan Mahir Sümer'in uzmanlık alanları arasında PHP, C, Java ve Progress Programlama ile MySQL Veritabanı Yönetimi bulunmaktadır.

İflah olmaz bir oyun koleksiyoncusu olan Sümer, başta Nintendo oyun ve konsolları olmak üzere tüm oyun dünyasına karşı beslediği sevgiyi dizginleyememektedir. Bilim Kurgu, Fantastik ve Korku-Gerilim filmlerini severek izlemekte ve bu kategorilerde film arşivi oluşturmaktadır.

Telefon Randevusu Al

SAHİP OLDUĞU GOOGLE SERTİFİKALARI

  • SertifikalarGoogle Reklamcılığının Temelleri
  • SertifikalarGoogle Ads Arama Ağı Reklamcılığı
  • SertifikalarGoogle Ads Analytics IQ Sertifikası

DİĞER SERTİFİKALAR

  • SertifikalarAlgoritma ve Programlama Eğitimi Sertifikası (İzmir Katip Çelebi Üniversitesi UZEM-SEM)
FacebookTwitterLinkedInKişisel Sitemahirsumer@adresgezgini.com
opel-logo-ag
coldwell-banker-ag
piri-reis-ag
carrera-ag
saat-saat-ag
toyota-ag