GOOGLE PLAY STORE' A ÖZEL UYGULAMALAR

Bir kullanıcı web sitenizi ziyaret ettiği sırada, kullanıcıya kaliteli bir hizmet sunmanın ilk şartı web sitesinin mobil uyumlu olmasıdır. Günümüzde mobil cihaz kullanımının arttığını göz önünde bulundurduğumuzda tüm web sitelerinin, hatta içerik üretilen blog sitelerinin bile mobilde kolay ulaşılabilir olması oldukça önemli bir hale gelmiştir.

Mobil cihaz kulanımı hayatımıza girdiği günden beri akıllı telefonlarda iOS ve Android işletim sistemleri kullanılmaktadır. AdresGezgini Mobil Uygulama Geliştirme ekibimiz de, içerik açısından en zengin uygulama platformuna sahip, Google Play Store'a özel uygulamalar geliştirerek kullanıcılara kolay erişim avantajı sunmaktadır.

android
mobilUygulama2

FİRMANIZA ÖZEL ÇÖZÜMLER

Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefon kullanımının hızla artışı, web sitelerinin mobil uyumlu olma ihtiyacını doğurdu. Dolayısıyla işlem yaparken kullanıcıların hızlı bir şekilde aksiyon almak istemeleri açısından mobil uyumlu web sitesi önemlidir fakat yeterli değildir. Hedef kitleniz ihtiyaçları doğrultusunda web sitenizdeki hizmetten yararlandıktan sonra tekrar web sitenizi ziyaret etmeyebilir. Bu sebeple firmanıza özel bir uygulama geliştirerek kullanıcılara anlık bildirimler gönderebilir ve size olan bağlılıklarını artırabilirsiniz.

Tasarım yönü güçlü, Android işletim sistemi uyumlu mobil uygulamalar ile gelişen teknolojiye ayak uydurarak kullanıcı deneyimi açısından hızlı ve kolay ulaşılabilir olacaksınız. Böylece reklamlar aracılığıyla marka bilinirliğinizi artırırken, şirketinizi Android, Android tablet cihazlar üzerinden mobil dünyaya sunabileceksiniz.

İsterseniz Hızlı Başvuru Formu Doldurun,

Hızlı Başvuru Formu

İsterseniz Telefon Randevusu Alın, Biz Size Ulaşalım!

İsterseniz Telefon Randevusu Alın,
Biz Size Ulaşalım!

Telefon Randevusu Al
opel-logo-ag
coldwell-banker-ag
piri-reis-ag
carrera-ag
saat-saat-ag
toyota-ag