IOS UYGULAMA İLE APP STORE' DA YERİNİZİ ALIN

Son yıllarda akıllı telefon kullanımının yaygınlaşması ile birlikte bu cihazlar adeta masaüstü ve dizüstü bilgisayarların yerini aldı. Kullanıcılar bir bilgiye hızlıca ulaşmak istediği zaman ilk olarak akıllı telefonlarına başvuruyorlar. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda, masaüstü ve dizüstü bilgisayarın internet tarayıcılarında görüntülenen web sitelerinin mobil cihazlara uyumlu olarak tasarlanması önemli hale geldi. 

Akıllı telefon işletim sistemleri markalara göre değişiklik gösterdiği için uygulamaların iOS ve Android cihazlara özel tasarlanması gerekmektedir. AdresGezgini Mobil Uygulama Geliştirme ekibimiz, günümüzün en popüler cihazlarına sahip Apple'ın çevrimiçi uygulama mağazası olan App Store'a özel uygulamalar tasarlayarak kullanıcı deneyimini arttırmaktadır. 

ios
mobilUygulama2

FİRMANIZA ÖZEL ÇÖZÜMLER

Teknoloji çağının bu denli gelişmesi insanların çözüm sürecinde hıza odaklanmasına sebep oldu. Bu nedenle, müşterilerinize ürün ve hizmetinizi en kısa yoldan, hızlı bir şekilde ulaştırmanız gerekiyor. Hızlı erişim açısından web sitenizin mobil uyumlu olması önemli ancak tek başına yeterli değil çünkü bir kullanıcı web siteniz aracılığı ile ihitiyacı olan hizmeti aldıktan sonra tekrar web sitenizi ziyaret etmeyebilir. İşte bu noktada mobil uygulamanızın olması kullanıcıların size olan bağlılığını arttırıyor. Siz de bu bağlılığı arttırmak amacıyla firmanız için bir mobil uygulama edinmelisiniz.

Firmanıza özel geliştirebileceğimiz iOS işletim sistemi uyumlu, mobil web uygulamaları sayesinde, kullanıcılar işlemlerini kesintisiz ve hızlı bir şekilde yapabilecekler. Ayrıca uygulamanız sayesinde her an ulaşılabilir olabileceksiniz.Böylece müşterilerinizin hayatında yerinizi alarak ürün ve hizmetlerinizi iPhone ve iPad uygulamaları sayesinde tanıtıp, hızlı ve etkili bir reklam yoluyla marka bilinirliğinizi de arttırmış olacaksınız.

İsterseniz Hızlı Başvuru Formu Doldurun,

Hızlı Başvuru Formu

İsterseniz Telefon Randevusu Alın, Biz Size Ulaşalım!

İsterseniz Telefon Randevusu Alın,
Biz Size Ulaşalım!

Telefon Randevusu Al
opel-logo-ag
coldwell-banker-ag
piri-reis-ag
carrera-ag
saat-saat-ag
toyota-ag