İŞ ORTAKLIĞI PROGRAMI

PROGRAM DETAYLARIAdresGezgini Partner

programHakkinda

İş Ortaklığı Programı kendi alanında başarılı olan firma ve ajansların, müşterilerinin AdresGezgini’nin uzmanlığı olan dijital reklamcılık ve web sitesi geliştirme alanlarındaki ihtiyaçlarını yanıtlama imkanı sunuyor.

AdresGezgini, müşterilerinizin bu alanlardaki ihtiyaçları en üst kalitede hizmet sağlayarak karşılarken, referansını sağlayan iş ortağımız olarak siz kazanç elde edersiniz. Üstelik tek projelik değil, müşterinin AdresGezgini ile gerçekleştirdiği tüm reklam çalışmaları ve projeler üzerinden zaman veya gelir sınırı olmaksızın kazancınız düzenli olarak devam eder.

Program, Türkiye’de ve yurt dışındaki tüm firmalara açıktır. Ancak, her şehirden sınırlı sayıda İş Ortağı programa dahil olacağı için başvuru önceliği ve güçlü firma profili, programa kabul edilmek için avantajınıza olacaktır.

Program katılımı için veya devamında herhangi bir üyelik/abonelik benzeri maliyetiniz yoktur. Programdan dilediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Bilgi gizliliği kuralları dışında herhangi bir yaptırım veya çıkış maliyeti bulunmaz.

İş ortaklarımız, program çerçevesinde AdresGezgini’nin eğitimlerinden ve bilgi kaynaklarından da yararlanır, müşterilerini de yararlandırabilirler.

Gelişim gösteren ve potansiyel sahibi iş ortaklarımızla ortak etkinlikler düzenleriz.

opel-logo-ag
coldwell-banker-ag
piri-reis-ag
carrera-ag
saat-saat-ag
toyota-ag