İŞ ORTAKLIĞI PROGRAMI

SIKÇA SORULAN SORULARAdresGezgini Partner

sss
İş ortaklığı programına kimler katılabilir? Ön şart var mı?

Programa kişiler veya kurumlar katılabilir. Programımız, sektöründe yer edinmiş, müşterilerinin güvenini kazanmış ve desteğine başvurulan değerli firmaları ve danışmanları hedefler. Bunun dışında, programa başvurmanın herhangi bir teknik ön şartı yoktur.

Katılım süreci nasıl işler?

Programa, web sitemizdeki form üzerinden başvurabilirsiniz. Ekibimiz, sizinle bağlantıya geçer ve hızlı bir değerlendirmenin ardından programa dahil edilirsiniz.

Program ücretli mi?

Hayır. İş Ortaklığı Programı’nda yer almanın herhangi bir maliyeti yoktur.

Program kapsamında eğitim alabilecek miyim?

Program boyuna her ay gerçekleşecek Google Ads, Facebook Ads eğitimlerine ve ürünlerle ilgili satış eğitimlerine ücretsiz olarak katılabileceksiniz. Eğitimler online olarak gerçekleştirilmektedir, bilgisayar başından rahatlıkla katılım sağlayabilirsiniz. Ayrıca, bayi panelinizdeki çeşitli referans dökümanlar ve bilgi kaynaklarından da her zaman yararlanabilirsiniz.

Müşterilerimize ve çevremize, AdresGezgini’ nin hangi hizmetlerini pazarlayabiliriz?

İnternet reklamcılığı (Google, Facebook, Instagram ve LinkedIn reklamları) ve web sitesi tasarımı günümüzde KOBİ’lerin en çok talep gösterdiği hizmetlerdir ve bu hizmetlerde AdresGezgini’nin 10 yıldan fazla tecrübesi vardır. İş ortaklığı programı dahilinde müşterilerinizi bu hizmetlerden faydalandırabilirsiniz.

Ne zaman para kazanmaya başlayacağım?

AdresGezgini’ne yönlendirdiğiniz ve satışı tamamlanın ilk müşteriyle birlikte kazanmaya başlarsınız. Kazanmanız için satışı sizin yapmanız, hatta müşteriyle görüşme yapmanız bile şart değildir. Yönlendirme sağlamış olmanız yeterlidir.

Getirdiğim müşteriden sadece bir kez mi komisyon kazanırım?

Hayır! Getirdiğiniz müşterinin sağladığı tüm gelirlerden komisyon kazanmaya devam edersiniz. Böylelikle, müşterileriniz reklamlarına devam ettikçe düzenli geliriniz de devam eder.

Belirli paket ürünler mi pazarlayacağız?

AdresGezgini’nin, müşterinin ihtiyaçlarına karşılık gelen avantajlı reklam bütçesi ve web sitesi paketleri bulunur. Kendiniz, veya AdresGezgini temsilcinizin desteğiyle müşteri adayı için uygun paketleri belirleyip önermenizi tavsiye ederiz.

Yüksek potansiyelli müşterilerde özel projelendirme ve bütçe çalışması yapılabilir.

Pazarlamaya destek materyali (broşür, sunum, vb.) sağlayacak mısınız?

Kesinlikle! İş Ortaklığı Programı’na dahil olduğunuzda toplantılarda kullanabileceğiniz sunumlar ve broşürlerden yararlanabilirsiniz. Sunum materyallerimiz sürekli güncel tutulur.

Müşterilerimi nasıl takip edeceğim, satın alma yaptıklarını nasıl bileceğim?

Programa katılımınızdan itibaren CRM sistemine iş ortağı olarak kendi kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapacak, müşteri adaylarınızı ve yaptıkları ödemeleri ve elde ettiğiniz kazançları bu sistem üzerinden online olarak takip edebileceksiniz.

Eğitim ve materyaller dışında AdresGezgini hangi destekleri verecek?

- Satış görüşmeleriniz sırasında AdresGezgini ekibine canlı bağlantı yapabilir, yüksek potansiyelli müşteriler için AdresGezgini ekibinden yüz yüze görüşme ve sunum desteği alabilirsiniz.

- Potansiyeli uygunsa, bulunduğunuz şehirde etkinlikler yapabilir, bu etkinliğe katılan firmaları satışa döndürme fırsatı bulabilirsiniz.

opel-logo-ag
coldwell-banker-ag
piri-reis-ag
carrera-ag
saat-saat-ag
toyota-ag