İŞ ORTAKLIĞI PROGRAMI

SIKÇA SORULAN SORULARAdresGezgini Partner

sss
İş ortaklığı programına kimler katılabilir? Ön şart var mı?

Kişi veya kurum olarak programa katılabilirsiniz ancak katılımdan önce başvuru formunu doldurmanız ve değerlendirme sürecinden geçmeniz gerekmektedir. Değerlendirmede müşteri potansiyeli geniş olan ve dijital pazarlama hizmetleri alanında ilerleme hedefi olan adaylara öncelik tanınmaktadır.

Müşterilerimi nasıl takip edeceğim, satın alma yaptıklarını nasıl bileceğim?

Programa katılımınızdan itibaren CRM sistemine iş ortağı olarak kendi kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapacak, müşteri adaylarınızı ve yaptıkları ödemeleri ve elde ettiğiniz kazançları bu sistem üzerinden online olarak takip edebileceksiniz.

Program kapsamında eğitim alabilecek miyim?

Program boyuna her ay gerçekleşecek Google Ads, Facebook Ads eğitimlerine ve ürünlerle ilgili satış eğitimlerine ücretsiz olarak katılabileceksiniz. Eğitimler online olarak gerçekleştirilmektedir, bilgisayar başından rahatlıkla katılım sağlanabilmektedir.

Eğitim dışında AdresGezgini hangi destekleri verecek?

Bulunduğunuz lokasyonda etkinlikler yapabilecek, bu etkinliğe katılan firmaları satışa döndürme fırsatı bulabileceksiniz. Satış görüşmeleriniz sırasında AdresGezgini ekibine canlı bağlantı yapabilecek, özel müşteri sunumlarınız için AdresGezgini ekibinden yüz yüze görüşme desteği alabileceksiniz.

opel-logo-ag
coldwell-banker-ag
piri-reis-ag
carrera-ag
saat-saat-ag
toyota-ag