GSP NEDİR?

Gmail Sponsored Promotions (GSP) olarak bilinen Gmail reklamları, Gmail kullanıcılarını özel reklam formatları ile hedeflemenize olanak sağlayan yeni reklam çözümüdür.

Gmail Reklamları Nerede Görüntülenir?

Gmail reklamları, hedeflenen kullanıcıların Gmail hesabında "Tanıtımlar" sekmesinde en üstte renklendirilmiş mesaj olarak ve e-posta okuma sayfasında sağ panelde ya da sağ üstte köşede görülür. Tıklandıktan sonra ise mesaj olarak okuma panelinde gösterilir.

gmailReklamlari

GMAIL KULLANICILARINI ÖZEL REKLAM FORMATLARIYLA HEDEFLEYİN

Gmail reklamlarıyla, potansiyel müşterilerinizinle daha kişisel bir iletişim kurun, kazanın! Kullanıcılar Gmail gelen kutusuna gelen dikkat çekici maile tıkladıklarında e-posta boyutuna genişler ve yerleşik form veya video gibi öğeler içerir, reklamverenin açılış sayfasına yönlenir.

REKLAM FORMATLARI NELERDİR?

REKLAM FORMATLARI NELERDİR?

Gmail reklamları bir tanıtım mesajı içerir ve bu mesaj tıklandıktan sonra 650x650 boyutunda bir HTML görseli ile asıl mesaj verilir. Gmail üzerinden yürütülen reklam kampanyalarında 3 reklam formatı kullanılabilir: Görsel | Video | Başvuru Formu

HEDEFLEME SEÇENEKLERİ NELERDİR?

HEDEFLEME SEÇENEKLERİ NELERDİR?

Gmail reklamlarında bulunan hedefleme seçenekleri şu şekilde sıralanmaktadır: Alan adları | Anahtar Kelimeler | İlgi Alanları | Ürün Kategorileri | Email Listeleri

GMAİL REKLAMLARI NASIL ÜCRETLENDİRİLİR?

GMAİL REKLAMLARI NASIL ÜCRETLENDİRİLİR?

Gmail reklamları ziyaretçi başına maliyet olarak ücretlendirilir. Sadece reklama tıklandığında ve büyük mesaj görüntülendiğinde her bir kullanıcı için sadece bir defa ücretlendirilir. Açıldıktan sonraki gösterim, tıklama ve reklamı iletme hareketleri herhangi bir maliyet oluşturmaz. Bir kullanıcı reklamı açana ya da silene edene kadar 30 gün içerisinde en fazla 10 defa hedeflenir.

İsterseniz Hızlı Başvuru Formu Doldurun,

Hızlı Başvuru Formu

İsterseniz Telefon Randevusu Alın, Biz Size Ulaşalım!

İsterseniz Telefon Randevusu Alın,
Biz Size Ulaşalım!

Telefon Randevusu Al
opel-logo-ag
coldwell-banker-ag
piri-reis-ag
carrera-ag
saat-saat-ag
toyota-ag