PROFESYONEL EKİBİMİZ İLE TANIŞIN

Ar-Ge Merkezi Ekibimiz

buket-sabuncu-2
Buket Cangür SabuncuAR-GE Proje YöneticisiBuket Cangür Sabuncu 02 Aralık 1987 yılında Manisa Turgutlu’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra İzmir Ekonomi Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Bölümü’nü burslu kazanan Sabuncu, üniversite eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’da Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak ilk iş deneyimini yaşamış, İstanbul Arkas konteyner şirketinde Bilgi Teknolojileri Uzmanı olarak çalışma hayatına devam etmiştir.

Devamını Görüntüle >>
Selin Zoroğlu - Veri Analiz Uzmanı (DAS)
Selin ZoroğluVeri Analiz Uzmanı (DAS)Selin Zoroğlu 1990 yılında Aydın’da dünyaya geldi. Afyon Kocatepe Üniversitesi İstatistik Bölümü’nden 2013 yılında mezun olan Zoroğlu, iş hayatına öğrenciliğinin son 6 ayında Güral Afyon Wellnes&Convention’da Misafir İlişkileri Departmanında başladı ve okulu bitene kadar burada devam etti.

Devamını Görüntüle >>
Simge Kayacı - Veri Analiz Uzmanı (DAS)
Simge KayacıVeri Analiz Uzmanı (DAS)Simge Kayacı, 1992 yılında Tekirdağ’da dünyaya geldi. Cemile Yeşil Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimi için yolu İzmir’e düştü ve Ege Üniversitesi’nde Matematik Bölümü’nü bitirdi. Hali hazırda Ege Üniversitesi’nde Matematik Bölümü’nde yüksek lisansa devam etmektedir.

Devamını Görüntüle >>
nese-baz-2
Neşe BazTeknik Takım Üyesi (TTM)Neşe Baz 1991'de Kahramanmaraş’ta dünyaya gelmiştir. Kahramanmaraş Anadolu Öğretmen Lisesi'nden mezun olduktan sonra, Ege Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü'nü kazanınca İzmir’e yerleşmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemlerinde yüksek lisans eğitimine devam etmekte olan Baz, kariyerine Turkcell Teknoloji'de staj yaparak başlamıştır. 

Devamını Görüntüle >>
Cemre Bağcı - Sosyal Medya Hesap Yöneticisi
Cemre BağcıGrafik TasarımCemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir.

Devamını Görüntüle >>
Melih Özyurt - Yazılım Geliştirme Uzmanı
Melih ÖzyurtYazılım Geliştirme UzmanıMelih Özyurt, 1995 yılının Ocak ayında İzmir'de dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan itibaren teknolojiye duyduğu büyük ilgi eğitim ve kariyer hayatını şekillendirmiş ve Celal Bayar Üniversitesi, Bilgisayar Programcılığı Bölümü’nden birincilikle mezun olmuştur. 

Devamını Görüntüle >>
ezgi-cetin-2
Ezgi ÇetinSekreteryaEzgi Çetin, 1995 yılında İzmir’de doğdu. Ticaret Meslek Lisesi  Büro Yönetimi ve Sekreterlik mezunudur. Celal Bayar Üniversitesi  Ahmetli  Meslek Yüksekokulu İnsan Kaynakları Yönetimi  Bölümü’nü 2015 yılında tamamladı.

Devamını Görüntüle >>

Genel Merkez Ekibimiz

eda-ersoy-2
Eda ErsoyKalite YöneticisiEda Ersoy, 1985 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji mezunudur. Çağrı Merkezi ile üniversitede part-time olarak çalışmaya başladığında tanışmış ve mezun olduktan sonra kariyerine bu alanda devam etmeye karar vermiştir.

Devamını Görüntüle >>
Nesli Edindik - Müşteri Temsilcisi
Nesli EdindikMüşteri Temsilcisi (CR)Nesli Edindik, 1991 yılında Balıkesir'in Erdek ilçesinde doğdu. Erdek Anadolu Lisesi'nde eğitimini tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü'nden mezun oldu. Üniversite eğitimi içerisinde Toplu ve Bireysel İş Hukuku özel olarak ilgilendiği alandır.

Devamını Görüntüle >>
Menekşe Öztürk - Müşteri Temsilcisi
Menekşe ÖztürkMüşteri Temsilcisi (CR)Menekşe Öztürk 1992 'de İzmir de doğdu. Ortaokul ve lise yıllarında profesyonel olarak 5 yıl basketbol oynadı ve takım kaptanlığı yaptı. İzmir Buca Lisesi’nden mezun olduktan sonra 2010 yılında başladığı Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden 2014 yılında mezun oldu.

Devamını Görüntüle >>
Ecem Adıyaman - Satış Temsilcisi (LCE)
Ecem AdıyamanSatış Temsilcisi (LCE)Ecem Adıyaman, 1989 da Aydın'da doğdu. İlk ve ortaöğretim hayatı boyunca Kuşadasıspor’da voleybol oynadı. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü’nü tamamladıktan sonra Çağrı Merkezinde Müşteri Temsilcisi olarak göreve başladı. 6 aylık müşteri temsilciği sürecinden sonra, yeni eğitim gruplarına takım koçluğu yapmaya başlayan Adıyaman, 3 yıl boyunca yeni çıkan eğitim gruplarına takım koçluğu yaptıktan sonra çeşitli sınav ve mülakatlar sonucunda Takım Lideri olarak görevine devam etti.

Devamını Görüntüle >>
aleyna-dikici-2
Aleyna DikiciSatış Temsilcisi (LCE)Aleyna Dikici 1996 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü Ticaret Meslek Lisesi’nde Halkla İlişkiler ve Organizasyon Bölümü’nü seçen Dikici bölüme duyduğu ilgiyle üniversite eğitimini de bu bölümde tamamlayacağından emin oldu.

Devamını Görüntüle >>
aysem-demirbas-2
Ayşem DemirbaşSatış Temsilcisi (LCE)Ayşem Demirbaş, 1994 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Uzun eğitim hayatının sonunda Hacettepe Üniversitesi Sağlık İdaresi Bölümü’nden başarıyla mezun oldu. Liv Hospital Kurumsal Pazarlama ve Kurumsal İletişim Departmanı’nda yaptığı stajın ardından kariyerine İzmir'de devam etmeye karar verdi.

Devamını Görüntüle >>
merve-zingal-2
Merve ZingalSatış Temsilcisi (LCE)Merve Zingal 1993 yılında Denizli'de dünyaya geldi. 2011 yılında Denizli Yaşar Saniye Gemici Lisesinde eğitimini tamamlayıp aynı yıl İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Bölümünü kazandı. Üniversite eğitimi sırasında 2015 yılında Yapı Kredi Bankasının öğrencilere yönelik kişisel gelişim projesi olan Heroes Club'a kabul edildi ve profesyonel bankacılık ürünleri, müşteri ilişkileri ve satış üzerine eğitimler aldı.

Devamını Görüntüle >>
Dilara Altınkan - Eğitim Danışmanı
Dilara AltınkanEğitim Danışmanıİstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden Mezun olan Dilara ALTINKAN Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen  master eğitmenlerinden Certified Coach, Master Certified Caoch,  Yaşam/Kariyer/Öğrenci Koçluğu, Quantum Practitioner, Quantum Activis, Dr Quantum,  NLP, Hipnoz, Koçluk, İletişim, Öğrenmeyi öğrenme, Hızlandırılmış öğrenme, Modelleme, Meta Coaching, Eğitimcinin Eğitimi, Hızlı Okuma ve Hafıza Teknikleri Eğitmenlik Eğitimi, Nefes Koçluğu, Silva eğitimlerini tamamlamıştır.

Devamını Görüntüle >>

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Siz de onların arasında yer almak istemez misiniz? Tek
yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.